خانه مرجع تخصصی های‌فیتنکس، وارد شوید ثبت نام کنید ورود عضویت
سبد خرید
فهرست
استاد

یزدان راد

 • سرمربی اسبق تیم ملی پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران
 • قهرمان پرورش اندام آسیا در سالهای 1993-1994 -1995-1996
 • ده سال عضویت در تیم ملی پرورش اندام و بدنسازی جمهوری اسلامی ایران
 • دارنده عنوان آقای آسیا (Mr Asia)  در دهه 1990
 • سرپرست تیم ملی پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران در سال 1997
 • دارای مدرک مربیگری درجه یک بدنسازی و فیتنس از فدراسیون جهانی از سال 1993
 • داور درجه یک بین المللی از سال 1990
 • دارای مدرک تغذیه از فدراسیون جهانی از سال 1993
 • دبیر کل سابق فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام و پاورلیفتینگ
درخواست برنامه
پکیج حضوری یک ماهه فیتنس و بدنسازی، رژیم غذایی و مکمل یزدان راد

500,000 450,000 تومان

پس از تهیه این پکیج، تایم ملاقات حضوری با شما هماهنگ شده و اختصاص داده خواهد شد. این پکیج شامل برنامه بدنسازی و تمرینی، رژیم غذایی و برنامه مکمل میباشد.
پکیج آنلاین یک و نیم ماهه فیتنس و بدنسازی، رژیم غذایی و تجویز مکمل یزدان راد

250,000 212,000 تومان

در این پکیج به مدت یک و نیم ماه برنامه فیتنس و بدنسازی و هوازی، برنامه‌های تغذیه و رژیم غذایی و برنامه مکمل ورزشکار ارائه خواهد شد. در طول مدت پکیج استاد یزدان راد ورزشکار را تحت نظر خواهد داشت و برنامه‌های بدنسازی، رژیم غذایی و مکمل وی را با دقت تدوین خواهد نمود.
پکیج حضوری سه ماهه برنامه فیتنس و بدنسازی، رژیم غذایی و مکمل یزدان راد

960,000 864,000 تومان

پس از تهیه این پکیج، تایم ملاقات حضوری با شما هماهنگ شده و اختصاص داده خواهد شد. این پکیج شامل برنامه بدنسازی و تمرینی، رژیم غذایی و برنامه مکمل میباشد.
پکیج آنلاین سه ماهه برنامه فیتنس و بدنسازی، رژیم غذایی و تجویز مکمل یزدان راد

500,000 425,000 تومان

در این پکیج به مدت سه ماه برنامه فیتنس و بدنسازی و هوازی، برنامه‌های تغذیه و رژیم غذایی و برنامه مکمل ورزشکار ارائه خواهد شد. در طول مدت پکیج استاد یزدان راد ورزشکار را تحت نظر خواهد داشت و برنامه‌های بدنسازی، رژیم غذایی و مکمل وی را با دقت تدوین خواهد نمود.
پکیج حضوری چهار و نیم ماهه فیتنس و بدنسازی، رژیم غذایی و مکمل یزدان راد

1,390,000 1,250,000 تومان

پس از تهیه این پکیج، تایم ملاقات حضوری با شما هماهنگ شده و اختصاص داده خواهد شد. این پکیج شامل برنامه بدنسازی و تمرینی، رژیم غذایی و برنامه مکمل میباشد.
پکیج آنلاین چهار و نیم ماهه فیتنس و بدنسازی، رژیم غذایی و تجویز مکمل یزدان راد

700,000 595,000 تومان

در این پکیج به مدت چهار و نیم ماه برنامه فیتنس و بدنسازی و هوازی، برنامه‌های تغذیه و رژیم غذایی و برنامه مکمل ورزشکار ارائه خواهد شد. در طول مدت پکیج استاد یزدان راد ورزشکار را تحت نظر خواهد داشت و برنامه‌های بدنسازی، رژیم غذایی و مکمل وی را با دقت تدوین خواهد نمود.
پکیج حضوری شش ماهه برنامه فیتنس و بدنسازی، رژیم غذایی و مکمل یزدان راد

1,780,000 1,600,000 تومان

پس از تهیه این پکیج، تایم ملاقات حضوری با شما هماهنگ شده و اختصاص داده خواهد شد. این پکیج شامل برنامه بدنسازی و تمرینی، رژیم غذایی و برنامه مکمل میباشد.
پکیج آنلاین شش ماهه برنامه فیتنس و بدنسازی، رژیم غذایی و تجویز مکمل یزدان راد

895,000 760,000 تومان

در این پکیج به مدت شش ماه برنامه فیتنس و بدنسازی و هوازی، برنامه‌های تغذیه و رژیم غذایی و برنامه مکمل ورزشکار ارائه خواهد شد. در طول مدت پکیج استاد یزدان راد ورزشکار را تحت نظر خواهد داشت و برنامه‌های بدنسازی، رژیم غذایی و مکمل وی را با دقت تدوین خواهد نمود.
پکیج آنلاین سه ماهه آماده‌سازی مسابقات بدنسازی و پرورش اندام شامل برنامه بدنسازی، برنامه هوازی، رژیم غذایی و تجویز مکمل یزدان راد

2,500,000 2,125,000 تومان

 • این پکیج ویژه افرادی است که قصد شرکت در مسابقات بدنسازی و پرورش اندام را دارند.
 • آماده سازی مسابقات کلاسیک، فیزیک، بادی فیتنس، فیتنس، فیتنس مدلینگ، بادی بیلدینگ و ... جزو همین پکیج است.
 • این پکیج ویژه افرادی است که قصد شرکت در مسابقات جهانی، آسیایی، کشوری، استانی و یا حوزوی را دارند.
 • برنامه بدنسازی، برنامه هوازی، برنامه تغذیه، رژیم غذایی و برنامه مکمل ورزشکار توسط جناب آقای یزدان راد تدوین و برنامه ریزی خواهد شد.
 • اگرچه خدمات به صورت آنلاین و با دقت و عملکرد بسیار خوب همانند حضوری و از جهاتی به دلیل پرونده شدن تمامی اطلاعات ورزشکار، کنترل تغییرات و واکنشها، تمرکز و دقت بیشتر مربی بهتر از حضوری است و به صورت سیستماتیک عمل خواهد شد، جناب آقای یزدان راد به صورت نیمه آنلاین هم در خدمت اشخاص متقاضی خواهد بود. بدین معنی که ساعاتی برای حضور ایشان در دفتر های‌فیتنکس اعلام خواهد شد. ورزشکارانی که پکیج تهیه کردند چنانچه مایلند میتوانند حضوری هم تشریف بیاورند.
پکیج آنلاین شش ماهه برنامه فیتنس و بدنسازی یزدان راد

780,000 545,000 تومان

در این پکیج به مدت شش ماه برنامه‌های بدنسازی و فیتنس ورزشکار ارائه خواهد شد. در طول مدت پکیج استاد یزدان راد ورزشکار را تحت نظر خواهد داشت و برنامه‌های تمرینی وی را با دقت تدوین خواهد نمود.
پکیج آنلاین سه ماهه برنامه فیتنس و بدنسازی یزدان راد

425,000 295,000 تومان

در این پکیج به مدت سه ماه برنامه‌های بدنسازی و فیتنس ورزشکار ارائه خواهد شد. در طول مدت پکیج استاد یزدان راد ورزشکار را تحت نظر خواهد داشت و برنامه‌های تمرینی وی را با دقت تدوین خواهد نمود.
پکیج آنلاین چهار و نیم ماهه فیتنس و بدنسازی یزدان راد

610,000 425,000 تومان

در این پکیج به مدت چهار و نیم ماه برنامه‌های بدنسازی و فیتنس ورزشکار ارائه خواهد شد. در طول مدت پکیج استاد یزدان راد ورزشکار را تحت نظر خواهد داشت و برنامه‌های تمرینی وی را با دقت تدوین خواهد نمود.
پکیج آنلاین یک و نیم ماهه فیتنس و بدنسازی یزدان راد

220,000 155,000 تومان

در این پکیج به مدت یک و نیم ماه برنامه‌های بدنسازی و فیتنس ورزشکار ارائه خواهد شد. در طول مدت پکیج استاد یزدان راد ورزشکار را تحت نظر خواهد داشت و برنامه‌های تمرینی وی را با دقت تدوین خواهد نمود.
پکیج آنلاین شش ماهه رژیم غذایی و تجویز مکمل یزدان راد

210,000 150,000 تومان

در این پکیج به مدت شش ماه برنامه‌های تغذیه، رژیم غذایی و برنامه مکمل ورزشکار ارائه خواهد شد. در طول مدت پکیج استاد یزدان راد ورزشکار را تحت نظر خواهد داشت و برنامه‌های رژیم غذایی و مکمل وی را با دقت تدوین خواهد نمود.
پکیج آنلاین چهار و نیم ماهه رژیم غذایی و تجویز مکمل یزدان راد

165,000 115,000 تومان

در این پکیج به مدت چهار و نیم ماه برنامه‌های تغذیه، رژیم غذایی و برنامه مکمل ورزشکار ارائه خواهد شد. در طول مدت پکیج استاد یزدان راد ورزشکار را تحت نظر خواهد داشت و برنامه‌های رژیم غذایی و مکمل وی را با دقت تدوین خواهد نمود.
پکیج آنلاین سه ماهه رژیم غذایی و تجویز مکمل یزدان راد

115,000 80,000 تومان

در این پکیج به مدت سه ماه برنامه‌های تغذیه، رژیم غذایی و برنامه مکمل ورزشکار ارائه خواهد شد. در طول مدت پکیج استاد یزدان راد ورزشکار را تحت نظر خواهد داشت و برنامه‌های رژیم غذایی و مکمل وی را با دقت تدوین خواهد نمود.
پکیج آنلاین یک و نیم ماهه رژیم غذایی و تجویز مکمل یزدان راد

60,000 42,000 تومان

در این پکیج به مدت یک ماه و نیم برنامه‌های تغذیه، رژیم غذایی و برنامه مکمل ورزشکار ارائه خواهد شد. در طول مدت پکیج استاد یزدان راد ورزشکار را تحت نظر خواهد داشت و برنامه‌های رژیم غذایی و مکمل وی را با دقت تدوین خواهد نمود.
پکیج حضوری شش ماهه آماده‌سازی مسابقات بدنسازی و پرورش اندام شامل برنامه بدنسازی، برنامه هوازی، رژیم غذایی و تجویز مکمل یزدان راد

5,000,000 4,500,000 تومان

پس از تهیه این پکیج، تایم ملاقات حضوری با شما هماهنگ شده و اختصاص داده خواهد شد. این پکیج مختص اشخاصی است که قصد شرکت در مسابقات بدنسازی و پرورش اندام (در تمامی گرایشها) را دارند. این پکیج مختص قهرمانان و کسانی است که بدن آماده دارند.
پکیج حضوری یکساله آماده‌سازی مسابقات بدنسازی و پرورش اندام شامل برنامه بدنسازی، برنامه هوازی، رژیم غذایی و تجویز مکمل یزدان راد

10,800,000 9,720,000 تومان

پس از تهیه این پکیج، تایم ملاقات حضوری با شما هماهنگ شده و اختصاص داده خواهد شد. این پکیج مختص اشخاصی است که قصد شرکت در مسابقات بدنسازی و پرورش اندام (در تمامی گرایشها) را دارند. آمادگی جسمانی، حجم و قدرت، تثبیت و برطرف کردن نقاط ضعف، تفکیک و رژیم انجام خواهد شد. در این پکیج برنامه تمرینی و بدنسازی، برنامه هوازی، برنامه رژیم و مکمل توسط استاد یزدان راد تدوین خواهد شد. در این پکیج شخص نیازمند این است که به مدت یکسال (4 فاز) تمرینات را انجام دهد تا به آمادگی شرکت در مسابقات برسد.
پکیج حضوری سه ماهه آماده‌سازی مسابقات بدنسازی و پرورش اندام شامل برنامه بدنسازی، برنامه هوازی، رژیم غذایی و تجویز مکمل یزدان راد

3,000,000 2,700,000 تومان

پس از تهیه این پکیج، تایم ملاقات حضوری با شما هماهنگ شده و اختصاص داده خواهد شد. این پکیج مختص اشخاصی است که قصد شرکت در مسابقات بدنسازی و پرورش اندام (در تمامی گرایشها) را دارند. آمادگی جسمانی، حجم و قدرت، تثبیت و برطرف کردن نقاط ضعف، تفکیک و رژیم انجام خواهد شد. در این پکیج برنامه تمرینی و بدنسازی، برنامه هوازی، برنامه رژیم و مکمل توسط استاد یزدان راد تدوین خواهد شد. در این پکیج شخص نیازمند این است که به مدت یکسال (4 فاز) تمرینات را انجام دهد تا به آمادگی شرکت در مسابقات برسد. این پکیج معادل پکیج حضوری یکساله آماده سازی مسابقات میباشد که به صورت سه ماهه ارائه شده، در پکیج یکساله تخفیف لحاظ شده است.
پکیج حضوری یک جلسه پیکرسنجی (آنتروپومتری، تشخیص سوماتوتایپ) جهت تعیین رشته ورزشی مناسب شخص یزدان راد

250,000 220,000 تومان

پس از تهیه پکیج زمان جلسه هماهنگ و تخصیص داده خواهد شد. در این مشاوره پس از انجام تستهای قابلیتها و تواناییها، ژنتیک و ... رشته ورزشی مناسب شخص که احتمال قهرمانی و موفقیت وی در آن رشته بیشتر است به ترتیب الویت ذکر خواهد شد.


همین حالا با ما تماس بگیرید
تلفن شنبه تا پنج شنبه 8 تا 16
71 14 96 88 021
69 07 39 88 021
همه روزه 7 تا 21         101 48 64 0919
تلگرام ارسال پیام در تلگرام
101 48 64 0919
ID: HiFtnex_Support
نشانی
تهران بلوار کشاورز نبش خیابان شانزده آذر پلاک هفتادو هشت طبقه نهم واحد 911
نزدیکترین مترو: ایستگاه میدان انقلاب یا میدان ولیعصر   کدپستی: 1417994513
ما را دنبال کنید
Info@HiFitnex.com
وزارت صنعت معدن تجارت
افتخارات
دیپلم افتخار از جشنواره دانشگاه صنعتی شریف VCCUP
دیپلم افتخار از جشنواره دانشگاه صنعتی خواجه نصیر INNOCUP
پذیرش شده در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه الزهرا (س)
پذیرش و استقرار یافته در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
کلیه حقوق این سایت متعلق به HiFitnex.com می‌باشد.
درباره های فیتنکس سوالات متداول تماس با ما حریم خصوصی شرایط استفاده شیوه های پرداخت منشور اخلاقی حامیان ما خدمات ما نحوه استفاده